گواهینامه صلاحیت آموزش کارکنان دولت

یادگیری یک فرهنگ جدید

موسسه آموزش زبان حافظ قرن ارتباطات

موسسه زبان های خارجی حافظ در سال 1376 پا به عرصه انجام امور آموزشي گذاشت. این آموزشگاه یکی از مطرح ترین آموزشگاه های زبان در سطح شهر مشهد مقدس گشت و در حال حاضر اين آموزشگاه با بهره گيري از اساتيد مجرب و كارآزمودهدرحد بين المللي امور آموزشی را انجام مي دهد.

موسسه زبان هاي خارجي حافظ با چند مركز و با در اختيار داشتن بيش از 100نفر نيروي اداري وآموزشي  و سابقه آموزشي طولاني خود و با ارائه سيستمي منحصر به فرد براي سطوح متفاوت توانسته است طيف گسترده ای از علاقه مندان به زبانهای ( انگليسي –آلماني –روسي –فرانسه -ترکی استانبولی-  ايتاليايي - اسپانیولی - عربی ) و در دوره های كاربردی زبان را به این مركز جلب كند.موسسه تحت مديريت و نظارت افرادی كه خود از اساتيد دانشگاه بوده و تجربه ای طولاني در امر تدريس دارند مي باشد. تمامي كتب و برنامه آموزشي منطبق با اطلاعات روز دنيا می باشد.

اين موسسه همچنين در راستاي برگزاري دوره هاي كاركنان دولت مجوز سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور را به شماره  1803/198157دريافت نموده است. موسسه زبان های خارجی حافظ موفق به در یافت  گواهينامه ISO  آموزشی شده است .

 

آزمونهای بین المللی

کتاب های مرکز

در تمامی دوره های ارائه شده جدیدترین و به روزترین کتاب های منتشر شده تدریس می گردد.

چرا موسسه زبان حافظ؟

تنوع سطوح آموزش

دوره های آموزش زبان خارجه از سطح کودکان تا بزرگسال توسط موسسه ارائه می گردد.

کتاب های به روز

هر دوره آموزشی توسط مدیران با تجربه هدایت می شود که مسئول انتخاب کتاب های به روز و منطبق بر استاندارد های بین المللی می باشند.

گواهینامه ISO

موسسه موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 در سیستم اجرایی خود گردیده است.

محیط امن برای فرزندان شما

دو مرکز مجزا برای پسران و دختران و نظارت دقیق بر حضور و غیاب زبان آموزان و در جریان قرار دادن خانواده ها در صورت غیبت از خدمات آموزشی ما هستند.

گواهینامه ها

کلاس های ویژه

برگزاری دوره ها و همایش های ویژه به منظور ارتقای سطح کیفی و رفع نیاز های دانشجویان

testimonial 1
testimonial 2
testimonial 3
testimonial 1
testimonial 2
testimonial 3
testimonial 3
testimonial 3

دوره گرافیک

دانش جدیدی است که با بهره گیری از وسایل جدید فنی و رایانه ای و به کمک دو عنصر اصلی نوشتار و تصویر در انتقال هرچه موثرتر پیام رسانی و تبلیغ و فرهنگ سازی مورد استفاده و استیصال گروه کثیری از علاقه مندان ، هنرمندان و ناشران قرارگرفته است

کارگاه ترجمه و نامه نگاری

در این دوره، جنبه‌های اصلی‌ آموزش زبان، از قبیل مدیریت کلاس، برنامه ریزی درس ها، و تدریس مهارت‌ها بحث میشوند. مدرس موضوعات اصلی‌ را بر اساس روش‌های روز دنیا که با شرایط کنونی کشور همخوانی دارند ارائه می‌کند. برای درک عمیق موضوعات، فضا برای تبادل نظر و گفتگو دربارهٔ مباحث برای شرکت کنندگان فراهم میاید.

خوشنویسی انگلیسی

موسسه،دوره خوشنویسی انگلیسی را با روش ابتکاری و منحصر به فرد برای اولین بار در ایران بصورت آکادمیک برگزار میکند. این دوره ها شامل 2 دوره مقدماتی(دستخط پیوسته انگلیسی Cursive Writing )و دوره پیشرفته( زیبا نویسی، تندنویسی و رعایت ظریف کاری و نمونه های دیگرCursive(میباشد که طول هر دوره 15 جلسه میباشد که هر هفته یک جلسه برگزار میگردد.

بحث آزاد Panel

جهت گروه های متوسط به بالا در دوره های CO , MIC و برای تقویت مهارت Speaking در نظر گرفته شده است که هفته ای یک جلسه و معمولا جمعه ها برگزار می شود، طول دوره 4 ترم و در هر ترم 13 جلسه تشکیل می شود

مکالمه تجاری و نقد و بررسی فیلم

علاقه مندان با گذراندن این دوره علاوه بر سهولت در امر مکالمه قادر خواهند بود که حیاتی ترین مسایل سفر، تجارت، بازاریابی و ... را به آسانی انجام دهند. t

کلاس های مکالمه آلمانی ، روسی و فرانسه

این کلاس ها گروه های زبان آلمانی ، روسی و فرانسه و برای تقویت مهارت های صحبت کردن در نظر گرفته شده است که هفته ای یک جلسه برگزار می شود.

کلاس های تربیت مدرس TTC

این دوره برای علاقه مندان به مهارت و فن تدریس و معلمی زبان انگلیسی مناسب برای کسانی است که به این حرفه جذاب علاقه مندند و از دانش مناسب زبان انگلیسی برخوردارند.

دوره های MSRT

دوره های MSRTموسسات حافظ و جهان علم به طور کلی به صورت فشرده برگزار می گردند و هدف اصلی این دوره ها فراهم آوردن امکان کسب بالاترین نمره ممکن توسط زبان آموزان می باشد.