Loading...

دسترسی سریع به لینک های مهم

دوره آمادگی آزمون بین المللی CAEیا(CEFR Level C1) Certificate in Advanced English 

آزمون CAEیا Certificate in Advanced English، آزمون زبان انگلیسی در سطح پیشرفته (advanced) می باشد که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان از سال 1991 و به طور متوسط 3 الی 4 بار در هر ماه در 1200 مرکز در 113 کشور مختلف جهان (و ایران) برگزار می شود؛ به افرادی که موفق به کسب نمرات  A، Bو Cدر آزمون CAEشوند، مدرک CAEاعطاء می شود که مورد قبول 2800 دانشگاه شامل برترین دانشگاه ها در استرالیا، ایالات متحدّه آمریکا، انگلستان و ...، سازمان، مؤسسه و شرکت در 67 کشور جهان جهت تحصیل و کار می باشد. همچون FCE، مدرک CAEنیز تاریخ انقضاء نداشته و مادام العمر معتبر می باشد و افراد برای شرکت در آن، الزامی برای شرکت و قبولی در آزمون  FCE  ندارند.

پس از اتمام دوره FCE ، زبان آموزان وارد دوره CAEمی شوند؛ دوره CAEدر 5 ترم برگزار می شود و طی آن زبان آموزان، ضمن افزایش قابل ملاحظه دانش واژگان و گرامر زبان انگلیسی و تقویت مهارت های چهارگانه، نکات لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی CAEرا را آموخته و سپس به مراکز مجاز برگزاری این آزمون ها در تهران معرفی می شوند.

کتاب های آموزشی این دوره شامل Ready for CAE coursebook  و Ready for CAE workbookاز انتشارات MACMILLAN می باشند .

 

سطح

تعداد جلسات

CAE1

23

CAE 2

23

CAE 3

23

CAE 4

23

CAE 5

23

 

اطلاعیه!

به اطلاع می رساند با توجه به اعلام رسمی دانشگاه کمبریج مبنی بر تغییر فرمت آزمون  CAE از ابتدای سال 2015، از ابتدای سال 1394، ویرایش جدید کتاب  Ready for CAEاز انتشارات MACMILLANدر این دوره تدریس خواهد شد.

کتاب های بیشتر جهت تقویت بنیه علمی زبان آموزان در دورهCAE:

MacMillan Destination C1&C2 (Grammar & Vocabulary) by Malcolm Mann & Steve Taylore-Knowles

Oxford Word Skills (Advanced) by Ruth Gairns and Stuart Redman

(Oxford Word Skills  Idioms & Phrasal Verbs (Advanced

Longman Advanced Learners' Grammar by Mark Foley & Diane Hall

حداقل نمره قبولی در ترم های پنج گانه دوره آمادگی آزمون بین المللی CAEدر مرکز آموزش زبان های خارجی حافظ، اخذ نمره 70 از 100 طبق جدول تقسیم نمرات به شرح ذیل می باشد:

جدول تقسیم بندی نمرات در  دوره CAE

Class Activity

     Quiz

Panel Discussion

Final Exam

Total

20

      20 

20

40

100

 

 

 

 

 

 

20 مرداد 1393