Loading...

دسترسی سریع به لینک های مهم

درباره ما

موسسه زبانهای خارجي حافظ قرن ارتباطات

موسسه زبانهای خارجي حافظ قرن ارتباطات با چند مركز و با در اختيار داشتن بيش از 200 نفر نيروي اداری و آموزشی  و سابقه آموزشی طولانی خود و با ارائه سيستمی منحصر به فرد برای سطوح متفاوت توانسته است طيف گسترده ای از علاقه مندان به زبانهای ( انگليسی – آلمانی –روسی –فرانسه- ايتاليايی - اسپانیولی - ترکی- چینی و عربی ) در دوره های كاربردی زبان را به مركز جلب كند.

 موسسه تحت مديريت و نظارت افرادی كه خود از اساتيد دانشگاه بوده و تجربه ای طولانی در امر تدريس دارند می باشد. تمامی كتب و برنامه آموزشی منطبق با اطلاعات روزدنيا ميباشد.

اين موسسه همچنين در راستای برگزاری دوره های كاركنان دولت مجوز سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور را به شماره 1803/198157دريافت نموده است.
 

گواهینامه ها

گواهینامه هایی که موسسه موفق به دریافت آنها شده است: ISO 29990-2010 : این گواهینامه، موسسات آموزشی را در مسیر سیستم مدیریت کیفیت قرار می دهد. ISO 9001-2015 : این گواهینامه معیاری برای سیستم مدیریت کیفیت ارائه می نماید و با تولید ارائه خدمات و ارائه حمایت های کاربردی، نیازها و انتظارات مشتری را بر آورده کرده و رضایت مشتری را فراهم می آورد.

اين موسسه در سال 1387 با تلاش تمامي همكاران موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001-2000 از موسسه √TÜ آلمان گرديد و تا اینک برای سومین بار موفق به اخذ تمدید آن گردیده است

همکاری با شرکت ها و ادارات

اين مركز با قابليتهای فراوان خود با شركتها و ادارات مختلفی تا كنون جهت آموزش زبانهای ( انگليسی ، آلمانی، روسی، ایتالیایی ) همكاری داشته است. آموزش در اين مراكز با توجه به نيازهای ضروری سازمانهای مربوطه تنظيم می گردد. همچنين در مراكزی كه نياز به آموزش مهارت گفتاری و شنيداری ، بصورت عادی و تجاری داشته اند كلاسهای مربوطه برگزار گرديده است. ودر پايان هر دوره گواهينامه مورد تائيد سازمان مديريت را ارائه نموده است. اين كلاسها شامل برگزاری كلاسهای آمادگی آزمونهای بين المللیIELTS وTOEFL، نامه نگاری _ زبان تجاری_ زبان اختصاصی مديران وديگر كلاسهای ضروری موسسات و شركتها و ادارات بوده است.

همكاری موسسه هم با اعزام استاد به اين مراكز عملی شده و هم نيروهای اعزامی اين شركتها ادارات و سازمانها را در خود موسسه آموزش داده است. اسامی بخشی از اين ادارات، سازمانها و شركتها عبارتند از: دانشگاه علوم پزشكی ،چرم صدف ، قطار خودرو، شركت ملی گاز ، اداره مخابرات ،برج مراقبت پرواز و دهها سازمان و اداره ...

تجهیزات و امکانات

اين مركز مجهز به مؤثرترين و بيشترين امكانات آموزشی از قبيل آزمايشگاه زبان ، كتابخانه ، سايت اينترنت ، اینستاگرام، فيلمهای آموزشی ، و ديگر امكانات ضروری برای آموزش ميباشد. همه مراكز برای پيشبرد مسائل آموزشی و اداری خ

ود ، تجهيزات كافي از قبيل دستگاههای زيراكس ، تكثير كاست ، فيلم ويديوئی ، دستگاه CDو مجموعه ای مناسب از دستگاههای صوتی و تصويری را از قبيل ويدئو پرژكتور جهت امر آموزش فراهم نموده است.

مرکز تحقیق

اين مركز جهت به روز رسانی اطلاعات مدرسين تشكيل گرديده است . مركز تحقيق تاكنون توانسته است مقالات زيادی را جهت استفاده اساتيد جمع آوری نموده و مجله تمام رنگی موسسه را كه منحصر به فرد ميباشد چاپ نمايد. اين مركز با ارتباط اينترنتی با تمام مراكز جهان در ارتقاء وضعيت آموزشی اين مركز نقش مهمی را ايفا مي نمايد.

مدیران گروه

يكي از ويژگيهای موسسه داشتن مدير گروه برای هر يك از سطوح فرد ميباشد مديران گروه بازوی نظارتی مدير موسسه و مدير آموزش در موسسه ميباشند.

26 آذر 1390